strona korporacyjna: infraredgroup.pl
other language:

Jesteśmy energicznym zespołem profesjonalistów świadczącym usługi w zakresie bezprzewodowych systemów głosowań. Specjalizujemy się w organizacji interaktywnych sesji podczas konferencji, szkoleń, quizów na stoiskach targowych oraz teleturniejów telewizyjnych z udziałem publiczności. Precyzyjnie określona specjalizacja to gwarancja pełnego profesjonalizmu w wąskim obszarze naszej działalności - zajmujemy się tylko organizacją głosowań i interkatywnych sesji, ale tylko dlatego żeby mieć pewność, że robimy to najlepiej.

Technika bezprzewodowych głosowań narodziła się właśnie dzięki programom telewizyjnym, takim jak na przykład "Milionerzy". Podczas ich realizacji dostrzeżono po raz pierwszy, że publiczność także może stać się aktywnym uczestnikiem wydarzeń przed kamerami, a nie tylko pozostawać biernym obserwatorem. Nie musi być to publiczność zgromadzona w studio telewizyjnym - możliwość interakcji z uczestnikami spotkania jest równie cenna i porządana podczas konferencji, sympozjów naukowych czy szkoleń. Efektem korzystania z naszych usług jest lepszy odbiór przekazywanych informacji i większe zadowolenie uczestników.

"Infrared - bezprzewodowe systemy głosowań" działa na polskim rynku od 2003 roku. Od 2006 roku jest częścią agencji infrared group. Przez 6 lat istnienia zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów na całym świecie. Jesteśmy z pewnością jedynym polskim dostawcą systemów do głosowania, który realizował projekty w Indiach, Singapurze, Malezji, Turcji, Izraelu, Rumunii, Włoszech, Holandi, Czechach, Wielkiej Brytanii, Francji.

Doświadczenie, profesjonalizm i elastyczność firmy Infrared to gwarancja, że sprosta ona oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

W czym możemy Państwu pomóc?

 Niniejsza strona internetowa, w tym jej struktura oraz projekt graficzny podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami.