strona korporacyjna: infraredgroup.pl
other language:

Istotą udanej imprezy promującej produkt czy usługę jest bliski kontakt z klientem, umożliwiający poznanie jego oczekiwań i w konsekwencji dostosowanie produktu do jego potrzeb. Najlepszym sposobem osiągnięcia takiego celu jest indywidualny dialog z klientem. Problem jednak pojawia się wówczas, gdy w imprezie bierze udział duża liczba osób, a organizatorzy chcieliby, aby każda z nich poczuła się wyjątkowo.

By sprostać takiemu wyzwaniu proponujemy, by impreza promocyjna przybrała formę interaktywnego spotkania, w którym każdy z gości będzie brał aktywny udział. System infrared umożliwia prowadzenie duskursu w formie jak najbardziej zbliżonej do indywidualnej rozmowy, a łatwe grupowanie respondentów pozwala dokładnie ustalić, kto udzielił jakiej odpowiedzi.

Z naszą pomocą zadadzą Państwo swoim gościom pytania tak, jakby rozmawiali Państwo z każdym z nich indywidualnie.

Dzięki opcji grupowania respondentów będą Państwo dokładnie wiedzieć kto udzielił jakich odpowiedzi.

Interaktywne sesje są nowością, która z powodzeniem może być wykorzystana, by przyciągnąć uwagę gości. Stanowią doskonałą formę organizacji show opartego o zasady znanych teleturniejów telewizyjnych, podczas którego, przy odpowiedniej oprawie audiowizualnej, uczestnicy walczą o atrakcyjne nagrody.

 Niniejsza strona internetowa, w tym jej struktura oraz projekt graficzny podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami.