strona korporacyjna: infraredgroup.pl
other language:

Specjalny rodzaj usług opracowaliśmy z myślą o producentach programów telewizyjnych, których scenariusza zakładają aktywny udział publiczności zgromadzonej w studio. Jej opinie i oceny często stają się osią programu.

System bezprzewodowych głosowań umożliwia poznawanie opinii widzów, a uczestnikom - wyposażonym w piloty podczerwieni - pozwala wziąć aktywny udział w programie. Korzystanie w pilotów jest intuicyjne, sprowadza się do wyboru jednej z odpowiedzi, a porównać je można do zmiany kanałów za pomocą zwykłego pilota telewizyjnego.

Realizacja:

Każda osoba na widowni otrzymuje jednego pilota. W momencie głosowania, za pomocą klawiatury numerycznej wybiera jedną z proponowanych odpowiedzi. Głos przesyłany jest za pomocą fal podczerwieni i rejestrowany w komputerze. Po zakończeniu głosowania wyniki wyświetlone zostają na ekranie komputera lub telebimie.

 Niniejsza strona internetowa, w tym jej struktura oraz projekt graficzny podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami.