strona korporacyjna: infraredgroup.pl
other language:

Wszelkiego rodzaju targi i pokazy stanowią istotny element promocji i kreowania wizerunku firmy oraz jej produktów. Przyciągnięcie uwagi odwiedzających jest kluczem do osiągnięcia tych dwóch celów. Z myślą o uatrakcyjnieniu stoiska targowego proponujemy wystawcom kompleksową obsługę interaktywnego quizu lub konkursu, który w formie atrakcyjnej zabawy dostarcza zwiedzającym najważniejszych informacji o działalności i ofercie firmy.

Realizacja:

Na stoisku montowany jest system obsługujący dowolną liczbę uczestników (najczęściej jest to od 6 do 8 stanowisk). Prowadzący quiz wręcza po jednym pilocie każdej osobie biorącej udział w zabawie. Następnie na ekranie wyświetlane są pytania, na które zgromadzeni uczestnicy odpowiadają przy użyciu pilotów. Za każdą poprawną odpowiedź uczestnik otrzymuje jeden punkt. Osoba z najlepszym wynikiem zostaje zwycięzcą.

Zazwyczaj podczas jednej tury zadawanych jest około 7 pytań. Na każde pytanie przeważnie jest 5 różnych odpowiedzi. Pytania mogą być czytane jest przez prowadzącego, a uzyskane wyniki komentowane na bieżąco. Istnieje również możliwość zabawy drużynowej, w której uczestnicy zdobywają punkty na konto całej drużyny; wtedy zamiast 8 osób bawią się dwie grupy po 4 osoby.

 



Niniejsza strona internetowa, w tym jej struktura oraz projekt graficzny podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami.